راهنمای سفارشات

گروه شرکت های آرنا پترو گاز محصولات قابل عرضه خود را در پنج گروه اصلی مواد پلیمری ، مواد شیمیایی ، مواد نفتی و پتروشیمی ، کودهای کشاورزی و مواد معدنی دسته بندی کرده است.

همراهان گرامی برای ثبت درخواست خود ابتدا باید از طریق ناحیه کاربری با ثبت ایمیل و رمز دلخواه در سایت ثبت نام کنند. سپس در صورت شناخت و آشنایی کامل با هر گروه و محصولات و گرید های زیر مجموعه آن ، میتوانند از قسمت محصولات در منو ، درخواست سفارش خود را ثبت نمایند. همچنین برای سفارش محصول یا گرید مورد نظر خود میتوانند از عکس زیر به عنوان راهنما دسترسی سریع به محصول و گرید مورد نظر خود استفاده کنند.

پس از ثبت درخواست سفارش ، کارشناسان فروش درخواست مورد نظر را بررسی کرده و با مشتری مربوطه جهت اعلام قیمت و شرایط تحویل تماس خواهند گرفت.

همچنین علاوه بر سایت همراهان گرامی میتوانند از طریق شماره واتس اپ 09150051050 جهت ثبت درخواست و دریافت آنالیز محصولات و همچنین ارتباط آنلاین با شرکت اقدام نمایند.

🔵 آبی : این محصولات در انبار موجود می باشد و حداکثر ظرف ۲۴ ساعت از زمان ثبت درخواست ، ارتباط با مشتری برقرار شده و پیشنهاد قیمت و شرایط تحویل اعلام خواهد شد.

🔴 قرمز : این محصولات در حال حاضر در انبار موجود نمی باشد. کارشناسان فروش ان شرکت حداکثر ظرف ۷۲ ساعت از زمان ثبت درخواست نسبت به برقراری ارتباط با مشتری و اعلام قیمت و شرایط تحویل اقدام خواهند نمود .